
GC 2000 Конвектор GRUNHELM 2 кВт
979 ₴
- Готово до відправки
- Код: GC 2000
Опис
Конвектор GRUNHELM GC 2000 2 кВт
Для створення комфортного мікроклімату в приміщенні вам просто необхідний конвектор хорошої якості. Він допоможе обігріти приміщення і подарує затишок вашому дому. Щоб правильно вибрати конвектор потрібно визначитися з габаритами пристрою та необхідною потужністю опалення.
Зверніть увагу на GRUNHELM GC 2000. Він оснащений термостатом, що працює за принципом природної конвекції повітря і рівномірного розподілу.

Характеристики:
- Тип: конвектор.
- Стан: новий.
- Потужність: 2000 Вт.
- Площа обігріву: 23 м2..
- Управління: механічне.
- Термостат: є.
- Можливість ручного виставлення температури: так.
- Тип нагрівального елемента: закритий.
- Габарити: 43,2*62*14 див.
- Вага: 3,6 кг.
- Колір: білий.
- Країна-виробник: Китай .
Комплектація:
- Конвектор GRUNHELM GC 2000
- Інструкція
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 23 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 43.2 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага | 36 кг |
- Ціна: 979 ₴




