Краплинна кавоварка GDC-G1058 - якісна модель з кнопковим управлінням. Виконана з нержавіючої сталі.
В кавомашині встановлена чаша об'ємом 1,36 л і резервуар для води об'ємом 1,2 л. Важливим плюсом моделі є наявність вбудованої кавомолки.
Модель володіє зручним LCD дисплеєм, який дає можливість стежити за виставленими налаштуваннями і ступенем приготування напою. Наявність таймера дає можливість відкласти запуск або ж обмежити роботу машини за часом.
Кавоварка Grunhelm GDC-G1058 має функцію підтримання температури, що збереже ваш кави теплою тривалий час. Датчик рівня води дозволяє легко стежити за її кількістю, і в разі необхідності поповнювати запаси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції | |
| Швидкий пар | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Ні |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 30.6 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ріжка | метал |
| Об'єм контейнера для зерен | 60 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фільтр | знімний , пластик з металевою сіткою |
- Ціна: 2 924 ₴






