Стаціонарний блендер Grunhelm EBS-1252-TGS – якісна модель з високою потужністю 1200 Вт.
Чаша блендера виготовлена з термоскло, об'єм 1200 мл Стаціонарна конструкція дає можливість роботи з блендером без допомоги рук.
Для зручності та безпеки використання передбачені подвійний запобіжник, гумові ніжки, захист від перегріву.
У блендері присутній подрібнювач, його ємність 500 мл. Є 3 режими швидкості.
Характеристики:
Тип: стаціонарний блендер
Потужність: 1200 Вт
Тип управління: механічне
Матеріал ніжки блендера: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: пластик
Мірний стаканчик: 1500 мл
Швидкості: 3 шт
Колір: чорний
Виробник: Grunhelm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Імпульсний режим | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.95 кг |
| Висота | 21.6 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 35.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колка льоду | Так |
| Об'єм чаші з нержавіючої сталі | 500 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик / термоскло / нержавіюча сталь |
- Ціна: 2 433 ₴





