Пилосос Dоmotec MS 4405 3000W
Контейнерний пилосос Dоmotec MS 4405 циклонного типу без мішка для збору пилу. Пилозбірник об'ємом 3 літри легко миється і чиститься, досить лише дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами і легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання і заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 3000W і потужності всмоктування 700 Вт, прибирання стане простіше і набагато швидше. Має миючий пластиковий фільтр. Довжина кабелю 3 метри. Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
Характеристики Dоmotec MS 4405:
- Пилосос з колбою об'ємом 3 л;
- Зручне зберігання і транспортування;
- Автоматичне намотування шнура;
- Поворот шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці;
- Індикатор наповнення пилозбірника;
- Зручна ручка для перенесення;
- Нера-фільтр;
- Блискучий корпус і ергономічний дизайн;
- Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- Пластикова щітка для підлоги;
- Щілинна насадка;
- Потужність всмоктування 700 Вт;
- Потужність 3000 Вт;
- Живлення від мережі 220V - 50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 700 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки), Сетчатый |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Тип уборки | Сухая |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Дополнительная комплектация | Щелевая насадка |
| Особенности | Защита от перегрева, Терморегулятор |
Информация для заказа
- Цена: 1 949 ₴





