Пилосос Domotec MS-4408 3600ВТ циклонного типу без мішка для збору пилу. Замість мішка-пилозбірника використовується контейнер. Пилозбірник об'ємом 4 літри легко миється і чиститься, досить лише дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Завдяки потужності двигуна 3600ВТ і потужності всмоктування 340 Вт прибирання стане простіше і набагато швидше. Має миється пластиковий фільтр. Довжина кабелю 3 метри. Оснащений зручною телескопічною трубою, необхідними насадками і кнопкою для змотування шнура. Характеристики: Об'єм пилозбірника: 4 л; Зручне зберігання і транспортування; Автоматичне змотування шнура; Поворот шланга на 360 градусів; Індикатор наповнення пилозбірника; Зручна ручка для перенесення; Нера-фільтр; Блискучий корпус і ергономічний дизайн; Трубка з високоякісної нержавіючої сталі; Регулювання потужності пилососа; Довжина кабелю: 3 м; Потужність всмоктування: 340 Вт; Потужність: 3600 Вт; Живлення: від мережі 220V - 50 Гц. Комплектація: Пилосос; Пластикова щітка для підлоги; Щілинна насадка; Турбощітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 340 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки), Сітчастий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка "Килим/Підлога", Подовжувальні трубки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619 ₴










