Сушарка для продуктів BY1102 GRUNHELM, 245 Вт, 5 рівнів
Сушарка BY1102 це компактний і стильний дегидратор круглої форми. Температура висушування становить від 35 до 70 °Пн.
Сушилка GRUNHELM идеальное устройство для тех кто заботится о заготовке продуктов на зиму. Это один из наиболее эффективных, простых и экономичных сушильных агрегатов. Имеет защиту от перегрева, благодаря встроенному микропроцессору.
С его помощью Вы сможете разнообразить свой рацион и заботиться о здоровом питании круглый год. Высокая мощность мотора и вентилятора позволяет высушивать продукты длительное время без выключения.
Прилад виготовлений з екологічно чистого високоякісного пластику, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин і не вступає в реакцію з продуктами.
Сітчасті лотки, призначені для сушіння фруктів і овочів, виготовлені у вигляді «поліпропіленової сітки з комірками різної велечини.
Прилад безпечний в експлуатації, завдяки наявності термозапобіжника і подвійної ізоляції.
Технологія сушіння запатентованим методом вертикальної конвекції, повністю виключає змішання запахів і дозволяє висушувати одночасно різні види продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 25 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр секцій | 32 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 522 ₴




