"SOKANY" – сучасний електричний чайник із дисковим нагрівальним елементом та корпусом із скла. Головна перевага цього приладу – його мобільність. Електрочайник можна використовувати в будь-якому місці, де є доступ до електромережі.
Це незамінна річ на кухні. Представлена модель чайника від бренду SOKANY задовольнить усі потреби сучасного користувача під час приготування зігріваючих напоїв.
Завдяки високій потужності в 1500 Вт, процес закипання води займає лише кілька хвилин. Внутрішній об'єм чайника становить 2 л, чого вистачить для приготування до 7 середніх чашок гарячого напою.
Ергономічна кругла база дозволяє обертати чайник на 360°, забезпечуючи максимальний комфорт у використанні. Кришка відкривається простим натисканням на механічну кнопку.
Для додаткової зручності в конструкції передбачено світловий індикатор роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BobbyTec |
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 2 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Звуковой сигнал | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Длительное кипячение | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 21 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Вес | 0.8 кг |
- Цена: 396 ₴



